Hakkımda

1 Ekim 1986 doğumluyum. 13 yıl özel sektörde Lojistik işi yaptım. İlgi alanlarım resim, tiyatro, dans, teknoloji.. Bu konularla ilgili bir çok kursa katılıp eğitim aldım. 2014 yılında evlenip 2018 yılında Masal’a kavuştum. Anne olduktan sonra işten ayrıldım ve hayat Masal oldu desem abartmış olmam.

Oldum olası çocukları çok severim, dolayısı ile bu konulara her zaman ilgim vardı. Hamilelik, doğum ve annelik konusunda sürekli araştırma yapıp, bir çok kitap okudum, sonunda da bu ilgi beni “Çocuk Gelişimi” okumaya yönlendirdi.
Ayrıca bu yönde “Çocuk gelişimi Eğitici Eğitim” , “Oyun Terapisi” ve “Yaşam Koçluğu” eğitimleri alıp, Meb onaylı sertifikalarına sahip oldum.

Görüyorum ki yeni anne olacakların kafalarını karıştıran belli başlı konular ve ebeveynlerin bulmak istediği birçok cevap var. Bu temel konuları ve soruları kendi hikayemi de katarak bir sayfada toplamak istedim. Yeni annelere ve  olacaklara yol haritası, dertleşme ve itiraf köşesi olsun, aynı dilde bir çatı altında toplanalım istedim. Umarım sizlere bu yolda fayda sağlar. Hepimize bu güzel macerada kolaylıklar diliyorum..

×

Bir Şeyler Ara